12,782
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
| [[MediaWiki:Print.css]] | | [[MediaWiki:Print.css]] | ||
| [[MediaWiki:Offline.css]] (custom for this wiki) | | [[MediaWiki:Offline.css]] (custom for this wiki) | ||
| [[MediaWiki:Mobile.css]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| ?printable=yes | |||
| | |||
| ?useformat=mobile | |||
|- | |- | ||
| Browser | | Browser | ||
| Line 11: | Line 18: | ||
| No | | No | ||
| No | | No | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Print | | Print | ||
| Line 16: | Line 24: | ||
| Yes | | Yes | ||
| No | | No | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ZIM / offline | | ZIM / offline | ||
| Yes | | Yes | ||
| No | | No | ||
| Yes | |||
| | |||
|- | |||
| Mobile | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Yes | | Yes | ||
|} | |} | ||