2,003
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
!Consecutive Sums + steps!! | !Consecutive Sums + steps!! Details | ||
|- | |- | ||
| Subject|| Maths | | Subject|| Maths | ||
|- | |||
|- | |||
| Resource ID|| M_001 | |||
|- | |- | ||
| Age of students|| Example | | Age of students|| Example | ||