12,782
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|colspan="2" style="width:50%;" | <center>'''''Learner activity'''''</center> | |colspan="2" style="width:50%;" | <center>'''''Learner activity'''''</center> | ||
|colspan="2" | <center>'''''Teacher activity'''''</center> | |colspan="2" | <center>'''''Teacher activity'''''</center> | ||
|- | |||
| colspan="4"| | |||
'''Introductory activity '''(e.g. finding out what students know or remember): | '''Introductory activity '''(e.g. finding out what students know or remember): | ||