2,003
edits
| Line 34: | Line 34: | ||
== The distinction between ‘power’ and ‘energy’ == | == The distinction between ‘power’ and ‘energy’ == | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|} | |||